• Mūsų gaminami laiptai yra išties kokybiški, nes juos gamina tikri profesionalai turintys didelę patirtį ir reikalingą įrangą.

  • Mes gaminame ir projektuojame laiptus tiek privatiems užsakovams, tiek įmonių biurams, statybos bendrovėms, tiek nekilnojamo turto vystytojams.

  • Patirtis mums leidžia bendradarbiauti su aukščiausio lygio laiptų užsakovais Lietuvoje ir užsienyje.

  • PATOGIUS LAIPTUS JUMS PATOGIU METU PAGAMINSIME MES!

Mes jau daugiau nei dešimt metų gaminame įvairias interjero ir eksterjero detales iš medienos, tačiau išskirtinis dėmesys yra skiriamas laiptų gamybai.

Laiptai – tai ne tik viena svarbiausių interjero detalių kuri kiekvieną interjerą paverčia išskirtiniu, tačiau tai ir sudėtinga konstrukcinė pastato dalis kurios negalime taip paprastai pakeisti kaip nepatikusio baldo. Todėl labai svarbu jau statybos pradžioje numatyti ir suderinti laiptų konstrukcijas, kad laiptai būtų patvarūs, patogūs ir atitinkantys jūsų lūkesčius. Dažniausiai architektai, dizaineriai nusprendžia laiptų išvaizdos klausimus , tačiau jų praktiškumą ir funkcionalumą reikėtų derinti su gamintojais.

Mūsų gaminami laiptai yra išties kokybiški, nes juos gamina tikri profesionalai turintys didelę patirtį ir reikalingą įrangą.

Mes gaminame ir projektuojame laiptus tiek privatiems užsakovams, tiek įmonių biurams, statybos bendrovėms, tiek nekilnojamo turto vystytojams. Patirtis mums leidžia bendradarbiauti su aukščiausio lygio laiptų užsakovais Lietuvoje ir užsienyje.

PATOGIUS LAIPTUS JUMS PATOGIU METU PAGAMINSIME MES!

Ieškome partnerių bendradarbiavimui.